KAS IR SHIRO?

  • SHIRO ir mazi nikotīna spilventiņi, kas novietojams zem lūpas.
  • Spilventiņā nav tabakas.
  • Iepakojumā ir 21 spilventiņš.

PAR MUMS

Nikotīna spilventiņi tiek izgatavoti no celulozes un tos ražo Dānijā. Spilventiņi tiek pārdoti iepakojumos, kuros ir 21 spilventiņš. SHIRO Slim nikotīna spilventiņi nikotīnu izdala apmēram 30 minūtes.

PRODUKTI

Ir 3 nikotīna intensitātes līmeņi – vidējs, stiprs un ļoti stiprs. Tas punktiņu veidā norādīts uz iepakojuma, ar 4 punktiņiem norādot uz augstāko intensitāti.

KLASISKAIS
IEPAKOJUMS

Pilngadīgiem smēķētājiem, kuri nekad iepriekš nav mēģinājuši nikotīna spilventiņus, bet kuri vēlētos uz tiem pāriet, vajadzētu izvēlēties Shiro nikotīna spilventiņus ar zemu nikotīna intensitāti un aromātu pēc izvēles.


Skatīt produktus

Garšas pieredze ir individuāla, tāpēc, izvēloties Shiro spilventiņus, Tev, iespējams, būs jāizmēģina vairāki varianti, kamēr atradīsi sev piemērotāko.

Shiro nikotīna spilventiņi nav alternatīva smēķēšanas atmešanai un nav radīti kā palīglīdzekļi, lai atmestu smēķēšanu. Shiro nikotīna spilventiņi paredzēti pilngadīgiem lietotājiem, kuri jebkurā gadījumā turpinātu smēķēt vai lietot citus nikotīnu saturošus produktus. Nikotīna spilventiņi nav bez riska un satur nikotīnu, kas izraisa atkarību.

Produkta drošība

Shiro nikotīna spilventiņi ir vienreiz lietojami un tos nevajadzētu izmantot vairākkārt. Nenorij tos un, ja tā noticis, nekavējoties sazinies ar ārstniecības iestādi.

Uzzināt vairāk

SAZINIES AR MUMS

Ir jautājumi? Mums ir atbildes.

Darba laiks

Pirmdiena-piektdiena
08:00-22:00
Sestdiena, svētdiena
09:00-20:00

KUR IEGĀDĀTIES SHIRO?

Mūs iespējams atrast visā Latvijas teritorijā, vairākos simtos mūsu partneru tirdzniecības vietu.

Šis produkts ir paredzēts tikai pilngadīgiem lietotājiem un nav bez riska. Nikotīns izraisa atkarību.